Logistyka domostwo Brama garażowa Hörmann

Brama garażowa Hörmann

0 Comments 09:20

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną oraz bywa największym wytwórcą bram, jak również napędów. Marka Hörmann jest marką dziedziczną operującą na obszarze dziesięcioleci. Przedstawia gwarancję najnowszych rozwiązań a także najlepszej jakości artykułów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa baza spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże punkcie poza wydziałami bazy, znajdują się także składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracobiorców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego państwa. Gwarantuje ona błyskawiczny i kompetentny serwis oraz zapewnia sprzyjającą, fachową obsługę klienta.

Related Post