Logistyka domostwo Brama garażowa Hörmann

Brama garażowa Hörmann

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną oraz bywa największym wytwórcą bram, jak również napędów. Marka Hörmann jest marką dziedziczną operującą na obszarze dziesięcioleci. Przedstawia gwarancję najnowszych rozwiązań a także najlepszej jakości artykułów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa baza spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże punkcie poza wydziałami bazy, znajdują się także składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracobiorców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego państwa. Gwarantuje ona błyskawiczny i kompetentny serwis oraz zapewnia sprzyjającą, fachową obsługę klienta.

Related Post